<-Zpět

HC Senators – HC Spartak Hulín

Autor: Machi | 09.09.2014 22:37

Úvodem:

Tak a máme za sebou úvodní utkání KAMHL pro sezonu 2014/15.Našim prvním soupeřem byl tým Spartaku Hulín ( 3. tým loňského ročníku),o kterém jsme věděli,že dává maximální úsilí do přípravy na nadcházející sezonu a tak se dalo očekávat,jak bude tento soupeř houževnatý. O naší přípravě už toho bylo napsáno dosti,takže se zde již nebudu opakovat.Dovolím si už tady v úvodu prozradit,že výsledek tohoto zápasu je až téměř ostudný a že se u našeho týmu projevil,ten tolik známý nešvar a to : ze 3 třetin jsme v uvozovkách odehráli pouze 2! O druhé třetině Senators, by si nezaujatý divák mohl pomyslet : „ Ti kluci jsou asi na svačině“.Prostě a jasně, vstup do sezony se nám hodně nepodařilL

Shrnutí hry:

V první třetině byl obraz zcela odlišný od toho,na co jsem odkazoval hned v úvodu.Hra byla velice vyrovnaná ,nový golman Ladislav Bláha předváděl parádní zákroky,šance na obě strany ,žádná velká převaha jednoho z týmů, ( podle Švagra jedna z nejpohlednějších třetin :-D).Skóre se měnilo pouze v přesilových hrách,jako první udeřili borci ze Spartaku při vyloučení Jiřího Kadlece.Jungle v čase 2:27 svůj prohřešek vynahradil ,když jeho střelu od „modré“ dorazil do brány Michal Šmeidler.Stav po první třetině 1:1!Pak bohužel přišel předem avizovaný kolabs celého týmu a dvě rychle inkasované branky po začátku druhé třetiny,nás srazily hlavně psychicky.Čas 24.22 spolupráce první lajny,kdy Vladimír Hudousek posílá do samostatného nájezdu Petra Machálka a ten střelou mezi betony golmana Hulína,snižuje na 2:4 a vykřesává alespoň malou naději.Bohužel tohle bylo ze strany Senators vše a branky už přidával pouze soupeř.Sportovně musíme uznat ,že byli kluci z Hulína fyzicky lépe připravení a od druhé třetiny byly lepší prostě ve všem.Nám nepomohl ani Pavel Koumar –aneb posila z Wellnessu:D

Přihlašte se, pokud chcete přidat komentář...