Komentář: Senators – Kačeři Tlumačov

Autor: Machi | 20.02.2014 11:32

HC Senators –Kačeři Tlumačov

Úvodem:

Po perfektně zvládnuté nadstavbové části, jsme se probojovali do vysněného play off.Když srovnéme loňské působení v KHL, je tento postup, byť v KAMHL opravdu úspěch.Dlouhou dobu to vypadalo,že v prvním kole narazíme na HC Žopy B,kteří s námi opravdu hrát nechtěli.Ovšem poslední dvě kola nadstavby vše změnily,nakonec nám byl přidělen nejhorší možný soupeř a to Kačeři Tlumačov.Jestli za změnami v posledních dvou kolech byly jen výkony,nebo něco víc,můžeme pouze spekulovat. Nicméně karty byly rozdány ,takže nás čeká dvoukolový souboj o postup do další fáze soutěže.

Shrnutí hry:

Dost bylo útěchy!!tento zápas naprosto devastujícím výsledkem ukázal,že opravdu není amatér,jako amatér,bohužel pro nás.HC Senators nestačí bruslařsky a s nulovou kombinací taky nešlo dosáhnout úspěchu,v podstatě jsme ani nijak výrazně neohrozili soupeřova golmana.Hráli jsme pozičně „kosočtverec“ což znamená úplný chaos! Výsledek 0:9 pro Kačery vypovídá o všem,ani výkon našeho skvělého golmana Martina Tupého nezastavil tuhle lavinu.Nicméně nás čeká odveta,od které se sice nedá nic moc očekávat,ale každý soupeř je hratelný,pokud se budeme snažit a nebude v kabině pokračovat negativní nálada,(samozřejmě taky nechápu po takovém zápase obviňování jednotlivců a nepřihlašování na další zápas!!!)pořád žije teoretická naděje na úspěch,tak pojďme ZABOJOVAT!!!